Budowa parku w Kielanówce

BZP / Przetarg krajowy 2026/BZP 00412546/01
Aktywny
Opis zamówienia
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412546 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Budowa parku w Kielanówce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Boguchwała

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582000

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Suszyckich 33

1.5.2.) Miejscowość: Boguchwała

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-040

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.kotula@um.boguchwala.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.boguchwala.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa parku w Kielanówce
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-00e5730e-51ea-40f3-a6db-b47435cef14b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412546

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00057961/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Budowa parku w Kielanówce
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Zadanie planowane do współfinansowania w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, w ramach projektu pn.: „Otwarta przestrzeń na terenie ROF” priorytet 6 – rozwój zrównoważony terytorialnie”
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-00e5730e-51ea-40f3-a6db-b47435cef14b 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielnie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a
Wykonawcami odbywa się przy użyciu: Platformy e-Zamówienia: https://ezamowienia.gov.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wykonawca zamierzający wziąć udział
w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, musi posiadać konto podmiotu "Wykonawca" na Platformie e-Zamówienia.
Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i
oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu muszą być zgodne z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu
Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem
składania ofert udziału w postępowaniu, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w
zakładce "Formularze" ("Formularze do komunikacji").
Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem "Formularzy do komunikacji" wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy
plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). Wykonawca przygotowuje ofertę przy pomocy interaktywnego
"Formularza ofertowego" udostępnionego przez Zamawiającego na Platformie e-Zamówienia i zamieszczonego w podglądzie
postępowania w zakładce "Informacje podstawowe". UWAGA! Nie należy zmieniać nazwy pliku nadanej przez Platformę e-
Zamówienia. Zapisany "Formularz ofertowy" należy zawsze otwierać w programie Adobe Acrobat Reader DC. Wykonawca składa
ofertę za pośrednictwem zakładki "Oferty/wnioski", widocznej w podglądzie postępowania po zalogowaniu się na konto Wykonawcy.
Po wybraniu przycisku "Złóż ofertę" system prezentuje okno składania ofert umożliwiające przekazanie dokumentów
elektronicznych, w którym znajdują się dwa pola drag&drop ("przeciągnij" i "upuść" służące do dodawania plików. Wykonawca
dodaje wybrany z dysku i uprzednio podpisany "Formularz oferty" w pierwszym polu ("Wypełniony formularz oferty". W kolejnym polu
("Załączniki i inne dokumenty przedstawione w ofercie przez Wykonawcę") Wykonawca dodaje pozostałe pliki stanowiące ofertę lub
składan...
Klasyfikacja CPV
45100000 Przygotowanie terenu pod budowę
Dodatkowe kody CPV:
45111291 (Roboty w zakresie zagospodarowania terenu) 45112000 (Roboty w zakresie usuwania gleby) 45112720 (Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych) 45233200 (Roboty w zakresie różnych nawierzchni) 45233161 (Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych) 43325000 (Wyposażenie parków i placów zabaw) 37410000 (Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu) 45342000 (Wznoszenie ogrodzeń) 45232410 (Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej) 45112710 (Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych) 77310000 (Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych) 77211600 (Sadzenie drzew) 45310000 (Roboty instalacyjne elektryczne) 45231400 (Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych) 45316100 (Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego) 45315300 (Instalacje zasilania elektrycznego) 35125300 (Kamery bezpieczeństwa) 32323500 (Urządzenia do nadzoru wideo) 31321100 (Napowietrzne linie energetyczne) 31321200 (Kabel niskiego i średniego napięcia)
Typ procedury

1.1.2

Terminy
Data publikacji
28.08.2026, 11:16
Termin składania ofert
14.09.2026, 07:30
Pozostało 13 dni
Wartość
Nie podano
Zamawiający
Gmina Boguchwała
NIP: 5170036465
Boguchwała
ID BZP: 08df04f5-c74f-404b-ab56-940001c8ee04
NUTS: PL18
Sync: 31.08.2026 08:37