Opis zamówienia
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410938 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
NASADZENIA ZASTĘPCZE DRZEW
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania
1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Bydgoski
1.3.) Oddział zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387399775
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Juliusza Słowackiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-008
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@powiat.bydgoski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.bydgoski.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
1.11.) Dane podmiotu, któremu zamawiający powierzył przeprowadzenie postępowania.
Podmiot 1
1.11.1.) Nazwa podmiotu prowadzącego postępowanie: POWIAT BYDGOSKI
1.11.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5542573290
Adres podmiotu prowadzącego postępowanie:
1.11.3.) Ulica: ul. Juliusza Słowackiego 3
1.11.4.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.11.5.) Kod pocztowy: 85-008
1.11.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.11.7.) Kraj: Polska
1.11.8.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.11.9.) Numer telefonu: 525835400
1.11.11.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiat.bydgoski.pl
1.11.12.) Adres strony internetowej: www.powiat.bydgoski.pl
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
NASADZENIA ZASTĘPCZE DRZEW
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c24c532-8a80-49a0-8e67-0ba60eb759ca
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410938
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00051584/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Nasadzenia zastępcze drzew
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
Zamówienie jest realizowane w ramach projektu „Działanie 2.9 Mała retencja i adaptacja do zmian klimatu w regionie (nabór nr FEKP.02.09-IŻ.00-242/25)”
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1361583 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1361583
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia,wnioski,zawiadomienia,odpowiedzi na wezwanie Zamawiającego oraz informacje,mają być przekazywane za pośrednictwem Platformy i formularza„Wyślij wiadomość do zamawiającego”. Za datę przekazania(wpływu) oświadczeń,wniosków, zawiadomień oraz inf.przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem Platformy poprzez kliknięcie przycisku„Wyślij”.Zamawiający dopuszcza, w uzasadnionych wyjątkowych sytuacjach, komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej.Adres poczty elektronicznej osoby uprawnionej do kontaktu z Wykonawcami: przetargi@powiat.bydgoski.pl
Zamawiający będzie przekazywał Wykonawcom inf. w postaci elektronicznej za pośrednictwem Platformy.Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji,zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji“Komunikaty”.Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny Wykonawca,będzie przekazywana w postaci elektronicznej za pośrednictwem Platformy do konkretnego Wykonawcy w wiadomości prywatnej.Wykonawca jako podmiot profesjonalny ma obowiązek sprawdzania komunikatów i wiadomości bezpośrednio na https://platformazakupowa.pl/pn/pow_bydgoszcz przesłanych przez Zamawiającego,gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może trafić do folderu SPAM.Zamawiający...
Klasyfikacja CPV
77310000 Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonychDodatkowe kody CPV:
77211600 (Sadzenie drzew) 77211500 (Usługi pielęgnacji drzew)