Opis zamówienia
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410330 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
„Budowa ulicy Kamiennej w Tarnowskich Górach”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TARNOWSKIE GÓRY
1.3.) Oddział zamawiającego: Miejski Zarząd Ulic i Mostów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 273009357
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Piastowska 8
1.5.2.) Miejscowość: Tarnowskie Góry
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-600
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mzuimzp@mzuimtg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.mzuim.tarnowskiegory.nv.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa ulicy Kamiennej w Tarnowskich Górach”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-efcc805d-146a-46ff-a5d3-4cafb0993e80
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410330
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00021461/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Budowa ulicy Kamiennej w Tarnowskich Górach
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://mzuimtg.ezamawiajacy.pl 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://mzuimtg.ezamawiajacy.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. W przedmiotowym postępowaniu komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu następujących środków komunikacji elektronicznej:
1.1 Platformy do obsługi postępowań przetargowych, dostępnej pod adresem: https://mzuimtg.ezamawiajacy.pl
1.2 Wymagania techniczne związane z korzystaniem z Platformy przetargowej – wskazane są na stronie internetowej Platformy przetargowej – pod adresem: https://bip.mzuim.tarnowskiegory.nv.pl (zakładka „Zamówienia publiczne”.)
1.3 Wsparcia technicznego w zakresie działania Platformy przetargowej udziela jej dostawca, to jest Hubexo Poland S.A. z siedzibą w Warszawie przy
ul. Domaniewskiej 49, 02 672 Warszawa, numer telefonu infolinii +48 22 257 22 23, e-mail: oneplace@marketplanet.pl ,od poniedziałku do piątku (dni robocze) w godz. 9:00 - 17:00.
2. Rejestracja i korzystanie z Platformy jest bezpłatne. Dokonując rejestracji Wykonawca akceptuje regulamin korzystania z Platformy.
3. Dopuszczalne formaty przesyłanych danych:
Zamawiający wskazuje jako format danych przesyłanych przez Wykonawcę środkiem komunikacji elektronicznych oświadczeń lub dokumentów format .pdf. Jednak Wykonawca może przygotować dokumenty i oświadczenia w każdym innym formacie określonym treścią Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r.
w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej
w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 r. poz. 2452).
4. Kodowanie i oznaczenie czasu przekazania danych: czas zapisany jest w formacie YYYY MMDD HH:MM:SS.
5. Do połączenia używany jest szyfrowany protokół HTTPS. Szyfrowanie danych odbywa się przy pomocy protokołu SSL. Certyfikat SSL zapewnia poufność transmisji danych przesyłanych przez Internet.
6. W korespondencji kierowanej do Zamawiającego Wykonawcy powinni posługiwać się numerem przedmiotowego postępowania.
7. Komunikacja ustna dopuszczalna jest wyłącznie w toku negocjacji oraz w odniesieniu do informacji, które nie są istotne, w szczególności nie dotyczą ogłoszenia o zamówieniu lub dokumentów zamówienia, ofert, o ile jej treść jest udokumentowana (wymagana jest pise...
Klasyfikacja CPV
45233120 Roboty w zakresie budowy drógDodatkowe kody CPV:
45111200 (Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne) 45233220 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg) 45232452 (Roboty odwadniające) 45231400 (Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych) 45310000 (Roboty instalacyjne elektryczne) 45316110 (Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego) 45233290 (Instalowanie znaków drogowych) 45233150 (Roboty w zakresie regulacji ruchu) 77211400 (Usługi wycinania drzew)