Opis zamówienia
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408809 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi powiatowej nr 2313W w zakresie budowy drogi dla pieszych oraz odwodnienia w miejscowości Nowa Sławogóra.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT MŁAWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377735
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Władysława Stanisława Reymonta 6
1.5.2.) Miejscowość: Mława
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiatmlawski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatmlawski.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa drogi powiatowej nr 2313W w zakresie budowy drogi dla pieszych oraz odwodnienia w miejscowości Nowa Sławogóra.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-30220a1a-604d-4fcd-8405-43706fb613f9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408809
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00062444/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Rozbudowa drogi powiatowej nr 2313W w zakresie budowy drogi dla pieszych oraz odwodnienia w miejscowości Nowa Sławogóra
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/pn/powiatmlawski 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/powiatmlawski
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zgodnie z rozdziałem XIV specyfikacji warunków zamówienia
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z rozdziałem II specyfikacji warunków zamówienia
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zgodnie z rozdziałem II specyfikacji warunków zamówienia
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: OR.272.1.26.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem inwestycji jest „Rozbudowa drogi powiatowej nr 2313W w zakresie budowy drogi dla pieszych oraz odwodnienia w miejscowości Nowa Sławogóra”
2. Zakres robót:
A. Roboty drogowe:
- rozbudowa jednojezdniowej drogi miejskiej do szer.7,00m i o nawierzchni bitumicznej o długości ok. 680m, droga powiatowa klasy G nr 2313W,
- przebudowa skrzyżowań z innymi drogami (drogi wewnętrzne),
- budowa dróg dla pieszych o nawierzchni brukowej (kostka betonowa) w ciągu drogi o szer. w świetle min. 1,80 m zlokalizowanych przy jezdni,
- budowa poboczy o nawierzchni z kruszywa niezwiązanego w ciągu drogi o szer. 1,25 m zlokalizowanych przy jezdni i zjazdach,
- przebudowa i budowa zjazdów o nawierzchni brukowej (kostka betonowa) na posesje/nieruchomości w cią...
Klasyfikacja CPV
45233000 Dodatkowe kody CPV:
45000000 (Roboty budowlane) 45112000 (Roboty w zakresie usuwania gleby) 45111000 45232300 (Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych) 45233141 (Roboty w zakresie konserwacji dróg) 77211000 (Usługi uboczne związane z pozyskiwaniem drewna) 45223000 (Roboty budowlane w zakresie konstrukcji) 45247270 (Budowa zbiorników) 45233290 (Instalowanie znaków drogowych) 45231000 45233292 (Instalowanie urządzeń ochronnych)