Opis zamówienia
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00406483 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Budowa budynku wielorodzinnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w ramach projektu pn. "Budowa mieszkań treningowych i wspomaganych na terenie powiatu starogardzkiego"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT STAROGARDZKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675600
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 17
1.5.2.) Miejscowość: Starogard Gdański
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.7.) Numer telefonu: 587673500
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: organizacyjny@powiatstarogard.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.powiatstarogard.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynku wielorodzinnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w ramach projektu pn. "Budowa mieszkań treningowych i wspomaganych na terenie powiatu starogardzkiego"
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-28798f63-d579-41cb-8499-4ad99628e3b1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406483
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034926/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa mieszkań treningowych i wspomaganych na terenie powiatu starogardzkiego
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
Budowa mieszkań treningowych i wspomaganych na terenie powiatu starogardzkiego
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://powiatstarogard.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://powiatstarogard.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1.W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się drogą elektroniczną przy użyciu
platformy zakupowej: https://powiatstarogard.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet
2. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, musi posiadać konto na platformie oneplace.Marketplanet.pl. Wymagania techniczne i organizacyjne, wysyłanie i odbieranie dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w Instrukcji dla Wykonawcy. Wykonawca przystępując do niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, akceptuje warunki korzystania z platformy zakupowej, zapoznaje się oraz akceptacje informacje o przetwarzaniu danych osobowych.
3. Niezbędne wymagania sprzętowo- aplikacyjne umożliwiające pracę na platformie zakupowej:
a) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s;
b) komputer klasy PC lub MAC, o następującej konfiguracji: pamięć min 2GB Ram, procesor Intel IV 2GHZ, jeden z systemów
operacyjnych - MS Windows 7 , Mac Os x 10.4, Linux, lub ich nowsze wersje;
c) zzainstalowana dowolna przeglądarka internetowa obsługująca TLS 1.2, najlepiej w najnowszej wersji w przypadku Internet
Explorer minimalnie wersja 10.0;
d) włączona obsługa JavaScript;
e) zzainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf.
4. W przypadku pytań właściwości techniczno-organizacyjnej korzystania z platformy zakupowej, należy skorzystać z pomocy
Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania oferty, rejestracji
czy innych aspektów technicznych platformy, dostępnym codziennie od ponied...
Klasyfikacja CPV
45000000 Roboty budowlaneDodatkowe kody CPV:
45100000 (Przygotowanie terenu pod budowę) 45262300 (Betonowanie) 45453000 (Roboty remontowe i renowacyjne) 45321000 (Izolacja cieplna) 45261410 (Izolowanie dachu) 45421132 (Instalowanie okien) 45421131 (Instalowanie drzwi) 45442100 (Roboty malarskie) 45431200 (Kładzenie glazury) 45310000 (Roboty instalacyjne elektryczne) 45450000 77211400 (Usługi wycinania drzew)