Opis zamówienia
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00402056 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu w miejscowości Zbylitowska Góra w Gminie Tarnów z przeznaczeniem na park „Grabówka”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tarnów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661004
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 14 688 01 34
1.5.8.) Numer faksu: +48 14 688 01 30
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.ir@gmina.tarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gmina.tarnow.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu w miejscowości Zbylitowska Góra w Gminie Tarnów z przeznaczeniem na park „Grabówka”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a75eccfc-ae07-439b-beec-566779e5daaa
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402056
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00075904/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Zagospodarowanie terenu z przeznaczeniem na Park Grabówka w miejscowości Zbylitowska Góra
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
Program Operacyjny Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021 -2027,
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a75eccfc-ae07-439b-beec-566779e5daaa 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a75eccfc-ae07-439b-beec-566779e5daaa lub przetargi.ir@gmina.tarnow.pl i pomocniczo https://bip.malopolska.pl/ugt
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Zgodnie za art. 61 ust. 1 pzp
komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów
lub oświad-czeń między zamawiającym a Wykonawcą, z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie, odbywa się przy użyciu
środków komunikacji elektronicznej, gdzie:
-środki komunikacji elektronicznej, należy przez to rozumieć środki określone w Rozporzą-dzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30
grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów
elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie
(Dz.U.2020 poz. 2452).
2. Składanie ofert w niniejszym postępowaniu wraz z wymaganymi do oferty załącznikami, następuje wyłącznie poprzez platformę e-
Zamówienia https://ezamowienia.gov.pl/.
3. W celu złożenia oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego Wykonawca powinien być zarejestrowany na w/w
platformie i mieć konto „Wykonawca”. Szczegółowe informacje na temat zakładania konta, korzystania z funkcjonalności platformy
oraz warun-ki techniczne, dostępne są w Regulaminie Platformy e-Zamówienia. Wykonawca przystępu-jąc do niniejszego
postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, akceptuje warunki korzystania z e-Zamówienia. Korzystanie z platformy jest
bezpłatne. Platforma umożliwia powiązanie konta e-Zamówienia z Węzłem Krajowym i możliwość logowania za pomocą np. profilu
zaufanego (ikonka zębatki w menu ustawienia –„Zarządzaj kontem” –powiąż z WK).
4. Wykonawcy nie posiadający konta lub nie zalogowani mają wyłącznie podgląd i możliwość pobrania dokumentów zamówienia z
wykorzystaniem funkcji „Przeglądaj postępowa-nia/konkur...
Klasyfikacja CPV
77211400 Usługi wycinania drzewDodatkowe kody CPV:
77341000 (Okrzesywanie drzew) 77211100 (Usługi cięcia drewna) 45212140 (Obiekty rekreacyjne) 45200000 (Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej) 45111200 (Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne) 45112210 (Usuwanie wierzchniej warstwy gleby) 45220000 (Roboty inżynieryjne i budowlane) 45240000 (Budowa obiektów inżynierii wodnej) 45232130 (Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej) 45310000 (Roboty instalacyjne elektryczne) 45314300 (Instalowanie infrastruktury okablowania) 45316100 (Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego) 45233260 (Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych) 45233200 (Roboty w zakresie różnych nawierzchni) 45223300 (Roboty budowlane w zakresie parkingów) 45262420 (Wznoszenie konstrukcji obiektów) 45261000 (Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty) 77310000 (Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych) 77300000 (Usługi ogrodnicze)