Opis zamówienia
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401267 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
ROZBUDOWA DROGI GMINNEJ NR 162430E - UL. WSCHODNIEJ W PIOTRKOWIE TRYB. POLEGAJĄCA NA PRZEBUDOWIE JEZDNI, ZJAZDÓW, BUDOWIE CHODNIKA I KAN. DESZCZ. BUDOWA SIECI WOD. ORAZ KAN. SAN. WRAZ Z PRZYŁĄCZAMI.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648468
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kasztanowa 31
1.5.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-300
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdium-piotrkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdium-piotrkow.4bip.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ROZBUDOWA DROGI GMINNEJ NR 162430E - UL. WSCHODNIEJ W PIOTRKOWIE TRYB. POLEGAJĄCA NA PRZEBUDOWIE JEZDNI, ZJAZDÓW, BUDOWIE CHODNIKA I KAN. DESZCZ. BUDOWA SIECI WOD. ORAZ KAN. SAN. WRAZ Z PRZYŁĄCZAMI.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2034d922-8f86-48ae-b3ff-7015516701d7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401267
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00049168/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 ROZBUDOWA DROGI GMINNEJ NR 162430E - UL. WSCHODNIEJ W PIOTRKOWIE TRYB. POLEGAJĄCA NA PRZEBUDOWIE JEZDNI, ZJAZDÓW, BUDOWIE CHODNIKA I KAN. DESZCZ. BUDOWA SIECI WOD. ORAZ KAN. SAN. WRAZ Z PRZYŁĄCZAMI.
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2034d922-8f86-48ae-b3ff-7015516701d7 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/pl/.
Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert/wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”).
Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”).
2. Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. Konta uproszczonego na Platformie e-Zamówienia.
3. Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja”.
4. Składanie ofert następuje za pośrednictwem modułu składania ofert i wniosków (MOW) Platformy e-Zamówienia.
5. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne.
6. W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem platformy e-Zamówienia użytkownicy mogą korzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem tel. (22) 458 77 99 lub droga elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl/pl/...
Klasyfikacja CPV
45233000 Dodatkowe kody CPV:
45111000 77211400 (Usługi wycinania drzew) 45112000 (Roboty w zakresie usuwania gleby) 45232410 (Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej) 45112710 (Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych) 45111200 (Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne) 45231300 (Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków) 45332300 (Roboty instalacyjne kanalizacyjne) 45231400 (Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych) 45232210 (Roboty budowlane zakresie budowy linii napowietrznych) 45231000 45231100 (Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów) 45231110 (Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów)