Opis zamówienia
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00396400 z dnia 2026-08-18 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Utrzymanie szlaków zrywkowych i dróg leśnych w Nadleśnictwie Dynów w 2026r. oraz likwidacja szkód powstałych w wyniku nawalnych opadów deszczu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Dynów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650016360
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jaklów 2
1.5.2.) Miejscowość: Dynów
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-065
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dynow@krosno.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dynow.krosno.lasy.gov.pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utrzymanie szlaków zrywkowych i dróg leśnych w Nadleśnictwie Dynów w 2026r. oraz likwidacja szkód powstałych w wyniku nawalnych opadów deszczu
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3702f651-2a73-4668-8579-b1e6f9ca001f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00396400
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00494292/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Utrzymanie szlaków zrywkowych i dróg leśnych w Nadleśnictwie Dynów w 2026r. oraz likwidacja szkód powstałych w wyniku nawalnych opadów deszczu
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1360319 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1360319
Komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami w niniejszym postępowaniu odbywa się przy użyciu platformy zakupowej Open Nexus – www.platformazakupowa.pl (dalej: „Platforma”): https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_dynow lub przy użyciu poczty elektronicznej: dynow@krosno.lasy.gov.pl , z zastrzeżeniem, że złożenie oferty, oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, a także innych oświadczeń lub dokumentów składanych wraz z ofertą następuje wyłącznie przy użyciu Platformy. Wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń do Wykonawcy może odbywać się również za pomocą poczty elektronicznej Zamawiającego, email: elwira.papiez@krosno.lasy.gov.pl ,
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące w szczególności logowania, składania ofert, składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz innych informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w Instrukcji korzystania z Platformy https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje , w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców” oraz w Regulaminie korzystania z Platformy, dostępnym pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/1-regulamin Wykonawca, przystępując do niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego akceptuje warunki korzystania z Platformy określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej pod wskazanym wyżej linkiem, w zakładce „Regulamin” oraz uznaje go za wiążący, a ponadto powinien zapoznać się z Instrukcją składania ofert/wniosków dostępną pod wskazanym wyżej linkiem, i stosować do niej.
Limit objętości plików lub spakowanych folderów w zakresie całej oferty, oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, a także innych oświadczeń lub dokumentów składanych wraz z ofertą wynosi 10 plików lub spakowanych folder...
Klasyfikacja CPV
45000000 Roboty budowlaneDodatkowe kody CPV:
77231000 (Usługi gospodarki leśnej) 45112100 (Roboty w zakresie kopania rowów) 44132000 (Elementy przepustów) 45232452 (Roboty odwadniające) 45233142 (Roboty w zakresie naprawy dróg) 45111200 (Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne) 45233141 (Roboty w zakresie konserwacji dróg) 45112210 (Usuwanie wierzchniej warstwy gleby) 45233220 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg) 45112700 (Roboty w zakresie kształtowania terenu) 14212300 (Kamień pokruszony lub rozłupany) 44113900 (Materiały do konserwacji nawierzchni drogowych)