Wycinka drzew i krzewów na terenie ZZ Inowrocław

BZP / Przetarg krajowy 2026/BZP 00388512/01
Aktywny
Opis zamówienia
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388512 z dnia 2026-08-12 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Wycinka drzew i krzewów na terenie ZZ Inowrocław

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chałubińskiego 8

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-613

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.bydgoszcz@wody.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wody-polskie

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający

Państwowa Osoba Prawna
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wycinka drzew i krzewów na terenie ZZ Inowrocław
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e35a737d-54bf-4162-95fd-0dd7950d2f7d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388512

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00116193/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.16 Wycinka drzew i krzewów na terenie ZZ Inowrocław
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Zgodnie z art. 61 ust. 1 ustawy Pzp,
komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się w formie elektronicznej, za pośrednictwem Platformy Zakupowej – zwanej dalej „Platformą” – pod adresem: https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl
2. Korzystanie z Platformy jest nieodpłatne. Instrukcja korzystania z Platformy znajduje się pod adresem https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl
w zakładce: Baza wiedzy.
3. Ogólne zasady korzystania z Platformy:
3.1 zgłoszenie do postępowania wymaga zalogowania Wykonawcy do Systemu na subdomenie Zamawiającego https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl,
3.2 Wykonawca po wybraniu opcji „przystąp do postępowania” zostanie przekierowany do strony https://oneplace.marketplanet.pl, gdzie zostanie powiadomiony o możliwości zalogowania lub do założenia bezpłatnego konta.
3.3 Rejestracja konta następuje poprzez:
3.3.1 kontakt z numerem telefonu podanym w potwierdzeniu lub
3.3.2 jeżeli użytkownik nie skontaktuje się telefonicznie konto zostanie aktywowane w ciągu maksymalnie 6 godzin roboczych.
4. Po założeniu konta Wykonawca ma możliwość złożenia Oferty w postępowaniu.
5. Dokumenty związane z postępowaniem Zamawiający zamieszcza na Platformie w zakładce z przedmiotowym postępowaniem.
6. Celem skomunikowania się z Zamawiającym (z wyłączeniem złożenia oferty oraz dokumentów lub oświadczeń składanych razem z ofertą, których sposób złożenia został opisany w pkt 14.1 – 14.6 specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej „SWZ”), przed przystąpieniem do postępowania, Wykonawca korzysta z przycisku “Zadaj pytanie.”
7. Celem skomunikowania się z Zamawiającym po przystąpieniu do postępowania, Wykonawca korzysta z przycisku “Wiadomości”.
8. Za datę wpływu wszelkiej korespondencji do Zamawiającego, w tym złożenia oferty oraz dokumentów lub oświadczeń składanych razem z ofertą, uważa się datę wczytania korespondencji na Platformie.
9. Zamawiający zaleca sporządzenie korespondencji w następujących formatach: .doc., .docx, .rtf, .pdf, .xls.
10. Zamawiający informuje, że adres e-mail: zamowienia.bydgoszcz@wody.gov.pl wskazany w ogłoszeniu o zamówieniu, służy jedynie do przesyłania ogłoszeń i otrzymywania informacji zwrotnej z Biuletynu Zamówień Publicznych. Nie jest to adres do komunikacji z Wykonawcami.
11. Mak...
Klasyfikacja CPV
77211400 Usługi wycinania drzew
Dodatkowe kody CPV:
60000000 (Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów))
Typ procedury

1.1.1

Terminy
Data publikacji
12.08.2026, 07:42
Termin składania ofert
01.09.2026, 08:00
Pozostało 0 dni!
Wartość
Nie podano
Zamawiający
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
NIP: 5272825616
Warszawa
woj. mazowieckie
ID BZP: 08def845-3705-4bd7-962b-1200011b26ef
NUTS: PL14
Sync: 15.08.2026 07:12