Przebudowa części drogi gminnej nr 110152E (dz. ewid. nr 87/1 obr. Górki Małe) i drogi gminnej nr 106814E (dz. ewid. nr 29 obr. 20 Tuszyn-Miasto) stanowiącej dojazd do pól na długości 859m

BZP / Przetarg krajowy 2026/BZP 00381304/01
Wygasły
Opis zamówienia
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00381304 z dnia 2026-08-06 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Przebudowa części drogi gminnej nr 110152E (dz. ewid. nr 87/1 obr. Górki Małe) i drogi gminnej nr 106814E (dz. ewid. nr 29 obr. 20 Tuszyn-Miasto) stanowiącej dojazd do pól na długości 859m

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tuszyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648304

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piotrkowska 2/4

1.5.2.) Miejscowość: Tuszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-080

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@tuszyn.info.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tuszyn.info.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa części drogi gminnej nr 110152E (dz. ewid. nr 87/1 obr. Górki Małe) i drogi gminnej nr 106814E (dz. ewid. nr 29 obr. 20 Tuszyn-Miasto) stanowiącej dojazd do pól na długości 859m
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cbfae1f1-8dda-4b6a-9a90-9deed9658f3c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00381304

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00135888/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Przebudowa części drogi gminnej nr 110152E (dz. ewid. Nr 87/1 obr. 6 Górki Małe) i drogi gminnej nr 106814E (dz. ewid. Nr 29 obr. 20 Tuszyn-Miasto) stanowiącej dojazd do pól, na długości 859 m
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gminatuszyn.ezamawiajacy.pl - w zakresie postępowania znak: RZPPŚZ.271.7.2026 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym
a Wykonawcami odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o
świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1513 z późn. zm.) poprzez:
1) Platformę zakupową pod adresem: https://gminatuszyn.ezamawiajacy.pl - w zakresie postępowania znak: RZPPŚZ.271.7.2026 -
platforma służy do komunikacji elektronicznej oraz do elektronicznego składania: ofert, oświadczenia o którym mowa w art. 125 ust.
1 ustawy Pzp, podmiotowych środków dowodowych, przedmiotowych środków dowodowych innych oświadczeń lub dokumentów
wymaganych w postępowaniu;
2) pocztą elektroniczną na adres: e-mail: zamowienia.publiczne@tuszyn.info.pl - służy do komunikacji elektronicznej.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania opisane zostały: w pkt. 12
SWZ - Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których Zamawiający będzie komunikował się z
wykonawcami,oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji
elektronicznej; w pkt. 16 SWZ - Opis sposobu przygotowania oferty; w pkt. 17 SWZ- Opis sposobu złożenia oferty; w pkt. 18 SWZ -
Składanie i otwarcie ofert.
Zamawiający wskazuje w szczególności:
1. Ogólne zasady korzystania z Platformy-Wykonawca zamierzający złożyć ofertę (wyłącznie poprzez Platformę zakupową)–
zobowiązany jest zapoznać się z instrukcjami użytkowników Platformy zakupowej–dostępnymi pod adresem:
https://gminatuszyn.ezamawiajacy.pl
1.1. Zgłoszenie do postępowania wymaga zalogowania Wykonawcy do systemu na subdomenie Gminy Tuszyn:
https://gminatuszyn.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl .
1.2. Wykonawca po wybraniu opcji „Przystąp do postępowania” zostanie przekierowany do strony https://oneplace.marketplanet.pl,
gdzie zostanie powi...
Klasyfikacja CPV
45233120 Roboty w zakresie budowy dróg
Dodatkowe kody CPV:
45232310 (Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych) 77211400 (Usługi wycinania drzew) 45232452 (Roboty odwadniające)
Typ procedury

1.1.1

Terminy
Data publikacji
06.08.2026, 11:42
Termin składania ofert
21.08.2026, 07:00
Termin minął
Wartość
Nie podano
Zamawiający
Gmina Tuszyn
NIP: 7282599683
Tuszyn
ID BZP: 08def3af-be1f-4e0d-962b-12000158cc52
NUTS: PL10
Sync: 09.08.2026 07:10