DZIAŁANIA NA RZECZ OCHRONY ALEI JARZĘBA SZWEDZKIEGO W JANOWICACH WIELKICH

BZP / Przetarg krajowy 2026/BZP 00380741/01
Wygasły
Opis zamówienia
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00380741 z dnia 2026-08-06 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
DZIAŁANIA NA RZECZ OCHRONY ALEI JARZĘBA SZWEDZKIEGO W JANOWICACH WIELKICH

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JANOWICE WIELKIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821664

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kolejowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Janowice Wielkie

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-520

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@janowicewielkie.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://janowicewielkie.i-sisco.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DZIAŁANIA NA RZECZ OCHRONY ALEI JARZĘBA SZWEDZKIEGO W JANOWICACH WIELKICH
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b7f5e87-6df3-4350-86bb-fb9ab8f15989

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00380741

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035929/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Działania na rzecz ochrony Alei Jarzęba Szwedzkiego w Janowicach Wielkich
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0b7f5e87-6df3-4350-86bb-fb9ab8f15989 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: www.ezamowienia.gov.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1) komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia
2) Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne
3) Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe instrukcja składania oferty znajduję się w załączniku nr 7
4) Szczegółowa instrukcja użytkowania platformy e-zamówienia znajduję się pod adresem https://ezamowienia.gov.pl/pl/komponent-edukacyjny/
5) Jeżeli dokumenty elektroniczne, przekazywane przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zawierają informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2026 r. poz. 85), wykonawca, w celu utrzymania w poufności tych informacji, przekazuje je w wydzielonym i odpowiednio oznaczonym pliku, wraz z jednoczesnym zaznaczeniem w nazwie pliku „Dokument stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa”.
6) Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza).
7) Przy porozumiewaniu się w ramach niniejszego postępowania Wykonawcy powinni posługiwać się znakiem postępowania: INR.271.2.8.2026
8) W szczególnie uzasadnionych przypadkach uniemożliwiających komunikację Wykonawcy i Zamawiającego za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: inwestycje@janowicewielkie.eu
9) Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za błędy w transmisji danych, w tym błędy spowodowane awariami systemów teleinformatycznych, systemów zasilania lub też okolicznościami zależnymi od operatora zapewniającego transmisję danych. Oraz za błędy Wykonawcy przy składaniu oferty.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie...
Klasyfikacja CPV
77211500 Usługi pielęgnacji drzew
Dodatkowe kody CPV:
45111200 (Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne) 45233260 (Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych) 77310000 (Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych) 77211400 (Usługi wycinania drzew) 77211600 (Sadzenie drzew)
Typ procedury

1.1.1

Terminy
Data publikacji
06.08.2026, 09:54
Termin składania ofert
14.08.2026, 06:00
Termin minął
Wartość
Nie podano
Zamawiający
GMINA JANOWICE WIELKIE
NIP: 6110107765
Janowice Wielkie
ID BZP: 08def3a0-bda0-a806-962b-120001064298
NUTS: PL02
Sync: 09.08.2026 07:10