Rozbudowa drogi powiatowej nr 1115W Przytyk – Kożuchów – do drogi krajowej nr 48 (etap III)

BZP / Przetarg krajowy 2026/BZP 00379487/01
Wygasły
Opis zamówienia
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00379487 z dnia 2026-08-05 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi powiatowej nr 1115W Przytyk – Kożuchów – do drogi krajowej nr 48 (etap III)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG PUBLICZNYCH W RADOMIU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 672007987

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Graniczna 24

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 483815060

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzdp.radom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pzd-radom.finn.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność

Zarządzanie drogami powiatowymi na terenie powiatu radomskiego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa drogi powiatowej nr 1115W Przytyk – Kożuchów – do drogi krajowej nr 48 (etap III)
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f16b9a5-e869-4383-ab0a-f1204f818590

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00379487

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042223/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Rozbudowa drogi powiatowej nr 1115W Przytyk - Kożuchów - do drogi krajowej nr 48 (etap III)
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5f16b9a5-e869-4383-ab0a-f1204f818590 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W niniejszym postępowaniu komunikacja odbywa się przy użyciu Platformy e-
Zamówienia (https://ezamowienia.gov.pl) oraz – w zakresie dopuszczonym w SWZ – przy użyciu poczty elektronicznej (inwestycje@pzdp.radom.pl), z zastrzeżeniem, że złożenie oferty jest możliwe wyłącznie za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia.
Adres strony internetowej prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, na której będą dostępne również zmiany i wyjaśnienia treści niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5f16b9a5-e869-4383-ab0a-f1204f818590

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. W korespondencji kierowanej do Zamawiającego Wykonawcy powinni posługiwać się identyfikatorem postępowania na Platformie e-Zamówienia, znakiem przedmiotowego postępowania: PZD.I.261.17.2026, lub numerem ogłoszenia o zamówieniu w Biuletynie Zamówień Publicznych.
2. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
3. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne.
4. Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania.
5. Instrukcja „Komunikacja w postępowaniu” udostępniona na Platformie e-Zamówienia zawiera informacje dotyczące sposobu komunikacji w ramach postępowania na Platformie e-Zamówienia.
6. Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji”, przeznaczo...
Klasyfikacja CPV
45233120 Roboty w zakresie budowy dróg
Dodatkowe kody CPV:
45233220 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg) 45233221 (Malowanie nawierzchi) 45233290 (Instalowanie znaków drogowych) 45310000 (Roboty instalacyjne elektryczne) 77211400 (Usługi wycinania drzew)
Typ procedury

1.1.1

Terminy
Data publikacji
05.08.2026, 12:47
Termin składania ofert
20.08.2026, 10:00
Termin minął
Wartość
Nie podano
Zamawiający
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG PUBLICZNYCH W RADOMIU
NIP: 9482242113
Radom
woj. mazowieckie
ID BZP: 08def2ef-b169-b994-962b-12000183ca50
NUTS: PL14
Sync: 08.08.2026 07:10