„Budowa ścieżki rekreacyjnej wraz z urządzeniami budowlanymi w miejscowości Frampol oraz budowa parku linowego wraz z obiektami małej architektury”

BZP / Przetarg krajowy 2026/BZP 00376023/01
Wygasły
Opis zamówienia
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00376023 z dnia 2026-08-04 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
„Budowa ścieżki rekreacyjnej wraz z urządzeniami budowlanymi w miejscowości Frampol oraz budowa parku linowego wraz z obiektami małej architektury”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Frampol

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369190

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Radzięcka 8

1.5.2.) Miejscowość: Frampol

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-440

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 846857509

1.5.8.) Numer faksu: -

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umframpol@frampol.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://umframpol.bip.lubelskie.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa ścieżki rekreacyjnej wraz z urządzeniami budowlanymi w miejscowości Frampol oraz budowa parku linowego wraz z obiektami małej architektury”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d8a61a03-7822-4efe-8b81-c5d6f1022578

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00376023

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00005809/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 „Budowa ścieżki rekreacyjnej wraz z urządzeniami budowlanymi w miejscowości Frampol"
1.1.7 "Budowa parku linowego wraz z obiektami małej architektury”
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

„POPRAWA DOSTĘPU DO MAŁEJ INFRASTRUKTURY PUBLICZNEJ” w ramach wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju realizowanej przez LGD „Silne Biłgorajskie” w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023–2027 dla interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS) – komponent Wdrażanie LSR.
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://frampol.ezamawiajacy.pl/pn/frampol/demand/310896/notice/public/details 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 11.1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy zakupowej.: https://frampol.ezamawiajacy.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo- aplikacyjne
umożliwiające pracę na Platformie Zakupowej tj.:
- podłączenie do Internetu: min 512 Kb/s na komputer (zalecane
szerokopasmowe łącze internetowe);
- komputer PC/MAC z aktualnym systemem operacyjnym wspieranym przez producenta;
- wybrana przeglądarka wpierana przez producenta: MS Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub MS Edge;
11.12. Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające prawidłowe złożenie kwalifikowanego podpisu elektronicznego:
- zainstalowaną bezpłatną wersję oprogramowania Oracle JAVA w wersji co najmniej 1.8.0_202 lub użycie JAVA w wersji oprogramowania OpenJDK wydanej na licencji GPL. Rekomendowaną wersją jest AdoptOpenJDK, dostępną na stronie https://adoptopenjdk.net;
- podłączony lub wbudowany do komputera czytnik karty kryptograficznej wydanej przez wystawcę certyfikatu używanego przez Wykonawcę;
- certyfikat kwalifikowany zainstalowany na komputerze, na którym Wykonawca będzie się logował do konta (certyfikat musi być widoczny w magazynie logicznym certyfikatów systemu Windows o nazwie „Osobisty”).
11.13. Zamawiający określa dopuszczalne formaty przesyłanych danych tj. plików o wielkości do 100 MB w txt, rtf, pdf ,xps, odt, ods, odp, doc, xls, ppt, docx, xlsx, pptx, csv, jpg, jpeg, tif, tiff, geotiff, png, svg, wav, mp3, avi, mpg, mpeg...
Klasyfikacja CPV
45100000 Przygotowanie terenu pod budowę
Dodatkowe kody CPV:
45111200 (Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne) 45262300 (Betonowanie) 45233200 (Roboty w zakresie różnych nawierzchni) 45223820 (Gotowe elementy i części składowe) 45310000 (Roboty instalacyjne elektryczne) 45311100 (Roboty w zakresie okablowania elektrycznego) 45314310 (Układanie kabli) 45316100 (Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego) 35125300 (Kamery bezpieczeństwa) 45112100 (Roboty w zakresie kopania rowów) 77211000 (Usługi uboczne związane z pozyskiwaniem drewna) 43325000 (Wyposażenie parków i placów zabaw)
Typ procedury

1.1.1

Terminy
Data publikacji
04.08.2026, 08:02
Termin składania ofert
19.08.2026, 08:00
Termin minął
Wartość
Nie podano
Zamawiający
Gmina Frampol
NIP: 9181993853
Frampol
ID BZP: 08def1fe-b2da-c18d-962b-120001958757
NUTS: PL06
Sync: 07.08.2026 07:10