Opis zamówienia
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00372350 z dnia 2026-07-31 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
„Zagospodarowanie terenu wokół Stawu Kościelnego w Zwierzyńcu”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zwierzyniec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368718
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Zwierzyniec
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-470
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zwierzyniec.info.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zwierzyniec.e-biuletyn.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zagospodarowanie terenu wokół Stawu Kościelnego w Zwierzyńcu”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-13b34ae1-78b5-40cc-8398-5a6f68e65877
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00372350
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00074078/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 „Zagospodarowanie terenu wokół Stawu Kościelnego w Zwierzyńcu”
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
Zamawiający informuje, iż zamówienie jest dofinansowane w ramach projektu pn.: realizowane w ramach projektu ,,Zagospodarowanie turystyczne w Zielonym Sercu Roztocza”. Zadanie dofinansowane ze środków programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Działania 11.5 Ochrona dziedzictwa naturalnego, bezpieczeństwo i rozwój zrównoważonej turystyki obszarów innych niż miejskie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-zwierzyniec 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-zwierzyniec
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 11.6. Korespondencja przy użyciu środków komunikacji elektronicznej odbywa się w następujący sposób:
1) Przed upływem terminu składania ofert (między innymi: pytania do postępowania, wnioski o wyjaśnienie SWZ):
a) za pośrednictwem Platformy Zakupowej, gdzie po zalogowaniu się na uprzednio założone swoje konto, użytkownik wskazuje postępowanie. Po wejściu w szczegół wskazanego postępowania przechodzi do zakładki „Komunikacja”, która dotyczy wybranego postępowania. W celu przygotowania nowej wiadomości wybiera opcje „Utwórz wiadomość”. Następnie wskazuje „Kategorię wiadomości” i wprowadza treść w polu „Wiadomość”. W ramach korespondencji można dodać załącznik poprzez opcję „Dołącz plik”
b) bezpośrednio na adres poczty elektronicznej:przetargi@zwierzyniec.info.pl
2) Po upływie terminu składania ofert” (między innymi: dokumenty, oświadczenia, wyjaśnienia):
a) Za pośrednictwem Platformy Zakupowej – analogicznie jak w przypadku korespondencji przed upływem terminu składania ofert.
b) W sytuacji awarii Platformy zakupowej lub niedostępności Platformy zakupowej, uniemożliwiających komunikację Wykonawcy i Zamawiającego poprzez Platformę zakupową, Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą
poczty elektronicznej na adres: przetargi@zwierzyniec.info.pl (nie dotyczy składania ofert).
11.7. Komunikacja za pośrednictwem Platformy Zakupowej:
1)Wykonawca przystępując do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego tj. rejestrując się bezpłatnie lub w przypadku posiadania konta w portalu, logując się akceptuje warunki korzystania z portalu, określone w regulaminie dostępnym pod adresem: https://app.sidaspzp.pl/static/media/regulamin-SIDAS-PZP.1353d0f3b6aaf676dd38.pdf oraz uznaje go za wiążący.
2) Szczegółowa instrukcja obsługi p...
Klasyfikacja CPV
45000000 Roboty budowlaneDodatkowe kody CPV:
45111200 (Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne) 45233253 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych) 45233260 (Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych) 45262400 (Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej) 45221113 (Roboty budowlane w zakresie mostowych przejść dla pieszych) 45212140 (Obiekty rekreacyjne) 45233293 (Instalowanie mebli ulicznych) 45316100 (Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego) 77211400 (Usługi wycinania drzew) 45111213 (Roboty w zakresie oczyszczania terenu) 45112700 (Roboty w zakresie kształtowania terenu) 45112710 (Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych)