Budowa mostu na rzece Ner w ciągu ulicy Bechcice

BZP / Przetarg krajowy 2026/BZP 00371162/01
Wygasły
Opis zamówienia
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00371162 z dnia 2026-07-30 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Budowa mostu na rzece Ner w ciągu ulicy Bechcice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Konstantynów Łódzki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057690

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zgierska 2

1.5.2.) Miejscowość: Konstantynów Łódzki

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-050

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@konstantynow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-konstantynow-lodzki

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa mostu na rzece Ner w ciągu ulicy Bechcice
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e5cf794f-3098-41be-a8f0-dde3e3b8cf1b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00371162

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040733/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Budowa mostu na rzece Ner w ul. Bechcice w Konstantynowie Łódzkim
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1352133 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1352133

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl (dalej jako „Platforma”) pod adresem:
https://platformazakupowa.pl/pn/konstantynow_lodzki
2. W celu skrócenia czasu udzielenia odpowiedzi na pytania komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami w zakresie:
a) przesyłania Zamawiającemu pytań do treści SWZ;
b) przesyłania odpowiedzi na wezwanie Zamawiającego do złożenia podmiotowych środków dowodowych;
c) przesyłania odpowiedzi na wezwanie Zamawiającego do złożenia/poprawienia/uzupełnienia oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, podmiotowych środków dowodowych, innych dokumentów lub oświadczeń składanych w postępowaniu;
d) przesyłania odpowiedzi na wezwanie Zamawiającego do złożenia wyjaśnień dotyczących treści oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp lub złożonych podmiotowych środków dowodowych lub innych dokumentów lub oświadczeń składanych w postępowaniu;
e) przesyłania odpowiedzi na wezwanie Zamawiającego do złożenia wyjaśnień dot. treści przedmiotowych środków dowodowych;
f) przesłania odpowiedzi na inne wezwania Zamawiającego wynikające z ustawy - Prawo zamówień publicznych;
g) przesyłania wniosków, informacji, oświadczeń Wykonawcy;
h) przesyłania odwołania/inne
- odbywa się za pośrednictwem Platformy i formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego”.
3. Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem Platformy poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij”.
4. W sytuacjach awaryjnych np. w przypadku niedziałania Platformy, Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres: zamowienia@konstantynow.pl (nie dotyczy składania ofert).
5. Zamawiający będzie przekazywał Wykonawcom informacje za pośrednictwem Platformy. Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji „Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny Wykonawca, będzie przekazywana w formie elektronicznej za pośrednictwem Platform...
Klasyfikacja CPV
45000000 Roboty budowlane
Dodatkowe kody CPV:
45100000 (Przygotowanie terenu pod budowę) 45110000 (Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne) 45111000 45111200 (Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne) 45111300 (Roboty rozbiórkowe) 45221111 (Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych) 45223500 (Konstrukcje z betonu zbrojonego) 45233000 45233220 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg) 45233221 (Malowanie nawierzchi) 45233222 (Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania) 45233260 (Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych) 45233290 (Instalowanie znaków drogowych) 45316213 (Instalowanie oznakowania drogowego) 71355000 (Usługi pomiarowe) 77211400 (Usługi wycinania drzew) 77314100 (Usługi w zakresie trawników)
Typ procedury

1.1.2

Terminy
Data publikacji
30.07.2026, 13:40
Termin składania ofert
20.08.2026, 10:00
Termin minął
Wartość
Nie podano
Zamawiający
Gmina Konstantynów Łódzki
NIP: 7311993975
Konstantynów Łódzki
ID BZP: 08deee40-21f1-2392-ebd1-6500019821cf
NUTS: PL10
Sync: 02.08.2026 07:10