Opis zamówienia
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00368151 z dnia 2026-07-29 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Budowa zadaszonego lodowiska wraz z zapleczem sanitarno szatniowym w miejscowości Radawa w formule "zaprojektuj i wybuduj"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wiązownica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900364
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska
1.5.2.) Miejscowość: Wiązownica
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-522
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wiazownica.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wiazownica.com/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa zadaszonego lodowiska wraz z zapleczem sanitarno szatniowym w miejscowości Radawa w formule "zaprojektuj i wybuduj"
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fdfc067b-fde5-4cce-8dbe-fe78934f4253
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00368151
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00011511/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Budowa zadaszonego lodowiska wraz z zapleczem w m. Radawa
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/wiazownica 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/wiazownica
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. W niniejszym postępowaniu komunikacja pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie oferty oraz oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej https://platformazakupowa.pl/wiazownica. Przez środki komunikacji elektronicznej rozumie się środki komunikacji elektronicznej określone w ustawie o świadczenia usług drogą elektroniczną określone w ustawie z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2020 r. poz. 344),
2. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, komunikacja pomiędzy zamawiającym a wykonawcami w zakresie składania dokumentów, wniosków (innych niż oferta i oświadczenia), zawiadomień oraz przekazywanie innych informacji odbywała się na platformie zakupowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/wiazownica za pomocą formularza i przycisku „wyślij wiadomość”. W wyjątkowych sytuacjach, np. w przypadku awarii platformy lub za pomocą poczty elektronicznej na adres: sekretariat@wiazownica.com
3. We wszelkiej korespondencji związanej z postępowaniem zamawiający i wykonawcy będą posługiwać się numerem postępowania.
4. Sporządzanie i przekazywanie informacji, w tym dokumentów w formie elektronicznej musi spełniać wymagania określone w rozporządzeniu Prezesa rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.
5. Jeżeli Zamawiający lub Wykonawcy przekazują oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, każda ze stron na żądanie drugiej strony niezwłocznie potwierdza fakt ich otrzymania.
6. Przekazywane drogą elektroniczną informacje, w szczególności oferty, wnioski, zawiadomienia, oświadczenia i inne dokumenty uznaje się, że datą przekazania jest data zapisania pliku uwidoczniona w systemie (serwerze) platformy zakupowej.
7. Każdy Wykonawca ma prawo zwrócić się do Zamawiającego o wyjaśnienie treści dokumentów przetarg...
Klasyfikacja CPV
45000000 Roboty budowlaneDodatkowe kody CPV:
45100000 (Przygotowanie terenu pod budowę) 45111200 (Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne) 45111220 (Roboty w zakresie usuwania gruzu) 45112700 (Roboty w zakresie kształtowania terenu) 45223000 (Roboty budowlane w zakresie konstrukcji) 45223500 (Konstrukcje z betonu zbrojonego) 45233226 (Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych) 45261100 (Wykonywanie konstrukcji dachowych) 45261210 (Wykonywanie pokryć dachowych) 45262100 (Roboty przy wznoszeniu rusztowań) 45262210 (Fundamentowanie) 45262500 (Roboty murarskie i murowe) 45311200 (Roboty w zakresie instalacji elektrycznych) 45312100 (Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych) 45312310 (Ochrona odgromowa) 45314300 (Instalowanie infrastruktury okablowania) 45316100 (Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego) 45320000 (Roboty izolacyjne) 45324000 (Roboty w zakresie okładziny tynkowej) 45330000 (Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne) 45331000 45343200 (Instalowanie sprzętu gaśniczego) 45400000 (Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych) 45420000 (Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie) 45421146 (Instalowanie sufitów podwieszanych) 45430000 (Pokrywanie podłóg i ścian) 45443000 (Roboty elewacyjne) 71000000 71220000 (Usługi projektowania architektonicznego) 71320000 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania) 77211400 (Usługi wycinania drzew)