Opis zamówienia
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00367250 z dnia 2026-07-29 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA ZBIORNIKA RETENCYJNEGO NA ZBIORNIK PPOŻ W LEŚNICTWIE NIESZAWKA
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Cierpiszewo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 870218805
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sosnowa 42
1.5.2.) Miejscowość: Cierpice
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-165
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.cierpiszewo@torun.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://cierpiszewo.torun.lasy.gov.pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PRZEBUDOWA ZBIORNIKA RETENCYJNEGO NA ZBIORNIK PPOŻ W LEŚNICTWIE NIESZAWKA
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-59082010-2e8a-471a-8310-280c247b81c3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00367250
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00085884/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa zbiornika ppoż. w leśnictwie Nieszawka
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://josephine.proebiz.com/pl/tender/79880/summary 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu portalu Josephine: https://josephine.proebiz.com/pl/, oraz poczty elektronicznej, z zastrzeżeniem, że składanie ofert, oświadczeń, o których mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, oraz podmiotowych środków dowodowych składanych wraz z ofertą odbywa się wyłącznie za pośrednictwem platformy Josephine.
e-mail: przetargi.cierpiszewo@torun.lasy.gov.pl
od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-14:00, z wyłączeniem dni wolnych od pracy.
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, cyfrowych odwzorowań dokumentów w postaci papierowej oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu zostały opisane w dokumencie „JOSEPHINE – Skrócona instrukcja Wykonawcy”, dostępnym w zakładce „Biblioteka instrukcji i linków” na portalu Josephine
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: SA.270.4.5.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa istniejącego zbiornika retencyjnego na zbiornik przeciwpożarowy wraz z budową dojazdu pożarowego, stanowiska czerpania wody oraz wykonaniem pozostałej infrastruktury towarzyszącej, zgodnie z dokumentacją projektową, Specyfikacjami Technicznymi Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB), obowiązują...
Klasyfikacja CPV
45240000 Budowa obiektów inżynierii wodnejDodatkowe kody CPV:
45247270 (Budowa zbiorników) 45247212 (Wzmacnianie zapór) 45247220 (Roboty budowlane w zakresie przelewów) 45233120 (Roboty w zakresie budowy dróg) 45111200 (Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne) 45342000 (Wznoszenie ogrodzeń) 77211400 (Usługi wycinania drzew) 45220000 (Roboty inżynieryjne i budowlane)