BUDOWA CHODNIKA PRZY UL. J. MATEJKI NA ODCINKU OD UL. A. MICKIEWICZA DO UL. J. SŁOWACKIEGO W DZIELNICY WESOŁA m.st. WARSZAWY

BZP / Przetarg krajowy 2026/BZP 00358865/01
Wygasły
Opis zamówienia
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00358865 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
BUDOWA CHODNIKA PRZY UL. J. MATEJKI NA ODCINKU OD UL. A. MICKIEWICZA DO UL. J. SŁOWACKIEGO W DZIELNICY WESOŁA m.st. WARSZAWY

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Wesoła

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 1 Praskiego Pułku Nr 33

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-075

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wesola.urzad@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wesola.um.warszawa.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

BUDOWA CHODNIKA PRZY UL. J. MATEJKI NA ODCINKU OD UL. A. MICKIEWICZA DO UL. J. SŁOWACKIEGO W DZIELNICY WESOŁA m.st. WARSZAWY
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7acb9ff0-1a15-455b-8cfd-528de2b54ad3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00358865

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00014101/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Budowa chodnika w ul. Matejki
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.um.warszawa.pl 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://zamowienia.um.warszawa.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: określone w SWZ

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Określony w SWZ

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Określone w SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: 31/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.5.) Wartość zamówienia: 276816,20 PLN

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest budowa chodnika przy ulicy J. Matejki na odcinku od ul. A. Mickiewicza do ul. J. Słowackiego w ramach zadania inwestycyjnego p.n. „Poprawa układu drogowego w Dzielnicy Wesoła (ulice w osiedlach: Centrum, Stara Miłosna, Zielona, Wola Grzybowska)”.
4.2.6.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
77211600-8 - Sadzenie drzew
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Określony w SWZ

4.3.2.) Sposób określania wagi kryt...
Klasyfikacja CPV
45233120 Roboty w zakresie budowy dróg
Dodatkowe kody CPV:
45111300 (Roboty rozbiórkowe) 45111200 (Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne) 77211600 (Sadzenie drzew)
Typ procedury

1.1.1

Terminy
Data publikacji
23.07.2026, 11:37
Termin składania ofert
10.08.2026, 08:00
Termin minął
Wartość
Nie podano
Zamawiający
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Wesoła
NIP: 5252248481
Warszawa
woj. mazowieckie
ID BZP: 08dee8ae-b965-9081-ebd1-650001da845e
NUTS: PL14
Sync: 26.07.2026 06:24