„Rozwój zrównoważonego transportu na terenie Gminy Jawor poprzez budowę Centrum Przesiadkowego i systemu ITS” w formule zaprojektuj i wybuduj

BZP / Przetarg krajowy 2026/BZP 00358750/01
Wygasły
Opis zamówienia
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00358750 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
„Rozwój zrównoważonego transportu na terenie Gminy Jawor poprzez budowę Centrum Przesiadkowego i systemu ITS” w formule zaprojektuj i wybuduj

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jawor

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647392

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Jawor

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-400

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.djoric@jawor.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jawor.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Rozwój zrównoważonego transportu na terenie Gminy Jawor poprzez budowę Centrum Przesiadkowego i systemu ITS” w formule zaprojektuj i wybuduj
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8901fae4-c920-45c3-999c-b04459894c34

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00358750

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043141/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Rozwój zrównoważonego transportu na terenie Gminy Jawor poprzez budowę centrum przesiadkowego i systemu ITS
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, Priorytet III Transport miejski, Działanie FENX.03.01 Transport miejski. Wspieranie zrównoważonej multimodalnej mobilności miejskiej jako elementu transformacji w kierunku gospodarki zeroemisyjnej. Instytucja Pośrednicząca: Centrum Unijnych Projektów Transportowych (CUPT).
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1343149 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1343149

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1343149
2. W celu skrócenia czasu udzielenia odpowiedzi na pytania komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się za
pośrednictwem platformazakupowa.pl i formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego”.
Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za
pośrednictwem platformazakupowa.pl poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do zamawiającego” po których pojawi się
komunikat, że wiadomość została wysłana do zamawiającego.
3. Zamawiający będzie przekazywał Wykonawcom informacje za pośrednictwem platformazakupowa.pl. Informacje dotyczące
odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania
i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji “Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z
obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny Wykonawca, będzie przekazywana za pośrednictwem platformazakupowa.pl
do konkretnego Wykonawcy.
4. Wykonawca jako podmiot profesjonalny ma obowiązek sprawdzania komunikatów i wiadomości bezpośrednio na
platformazakupowa.pl przesłanych przez Zamawiającego, gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może
trafić do folderu SPAM.
5. Zamawiający, zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r.
w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz
środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu
o udzielenie zamów...
Klasyfikacja CPV
45000000 Roboty budowlane
Dodatkowe kody CPV:
71220000 (Usługi projektowania architektonicznego) 71250000 71322000 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej) 71320000 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania) 71000000 71242000 71354000 (Usługi sporządzania map) 45111200 (Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne) 45113000 (Roboty na placu budowy) 45112500 (Usuwanie gleby) 45111230 (Roboty w zakresie stabilizacji gruntu) 45442000 (Nakładanie powierzchni kryjących) 71351100 (Usługi przygotowania i analizy podłoża) 45100000 (Przygotowanie terenu pod budowę) 77211400 (Usługi wycinania drzew) 44212321 (Wiaty autobusowe) 45111291 (Roboty w zakresie zagospodarowania terenu) 45223320 (Roboty budowlane w zakresie obiektów typu parkuj i jedź) 45223300 (Roboty budowlane w zakresie parkingów) 45233120 (Roboty w zakresie budowy dróg) 45233222 (Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania) 45233161 (Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych) 45233162 (Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych) 45233223 (Wymiana nawierzchni drogowej) 45233270 (Malowanie nawierzchni parkingów) 45311200 (Roboty w zakresie instalacji elektrycznych) 45314000 (Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych) 45316100 (Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego) 77310000 (Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych)
Typ procedury

1.1.1

Terminy
Data publikacji
23.07.2026, 11:14
Termin składania ofert
07.08.2026, 08:00
Termin minął
Wartość
Nie podano
Zamawiający
Gmina Jawor
NIP: 6951399909
Jawor
ID BZP: 08dee8ab-a1fe-1c92-ebd1-650001da83d3
NUTS: PL02
Sync: 26.07.2026 06:24